DROPSHIPCOURSES

Kursai

Daugiau nei 12 valandų profesionalios ir detalios video medžiagos be jokių elementarių laukų pildymų ar kitokio jūsų laiko švaistymo. Turinį bei kiekvienos pamokos trumpą aprašymą rasite žemiau. Mes siūlome kitokį požiūrį į šį verslo modelį, kitokias – naujas strategijas ir teisingas praktikas sėkmingam eBay verslui. Jūsų sėkmė – mūsų sėkmė. Nuo šiol mes komanda.

 Jeigu to dar nepadarei – užsisakyk čia.

0 0 0 Pakelk Pardavimus į Kitą Lygį! Prekių Sandėliavimas JAV.

Video, kuriame žingsnis po žingsnio paaiškinta, kaip galime savo prekes sandėliuoti JAV ir pardavinėti JAV viduje. Pamoka apima visus žingsnius nuo prekės išsirinkimo, derybų su tiekėju iki nusiuntimo į sandėlius JAV, bei tų prekių pardavimų ir užsakymų tvarkymo. Puikus būdas pakelti pardavimus į aukštumas. Ypatingai, jeigu jau turim karštų prekių, kurias mėgsta JAV pirkėjai.

Read More »

0 0 0 0 Naujų eBay paskyrų taisyklės

BŪTINAS VIDEO VISIEMS, kurie yra naujokai ar senbūviai, norintys susikurti naujus eBay account’us.

Pamokoje apžvelgiama, kaip tinkamai startuoti, kad būdami po eBay ‘padidinamu stiklu’, neužkliūtume ir galėtume sėkmingai judėti į priekį.

Read More »
eBay

1 Mano Istorija

Tiesiog mano istorija, kaip atsidūriau kur dabar esu. Apie norą ir malonumą dalintis, apie tai, kodėl ir jums esu pasiryžęs duoti daugiau nei gauti. Na ir aišku, kodėl ši medžiaga, kurią pateikiu yra kitokia ir afigiena:)

Read More »
eBay

2 Registracijos

Registracijos eBay ir PayPal. Šiame video nebus rodoma kaip bukai suvedinėti elementarius duomenis į laukelius. Pamokos metu aptariami įvairūs registracijų ir dokumentų patvirtinimų (verifications) niuansai.

Read More »