Mokymų planas

Bendra informacija

eBay veiklos modelis — kas tai? Dropshipping galimybės, praktikos, kaštų minimizavimas ir visas kitas džiazas, kurio reikia Tavo pradžiai eBay.

Paskyrų Set-up

Aptarsime eBay bei PayPal paskyrų dokumentų patvirtinimo niuansus. Išmokysiu tinkamai pasiruošti prekybai. Prekių siuntimas, grąžinimas bei amokėjimas – labai svarbios dalys, tad čia papasakosiu viską, ką apie jas žinau. Rekomenduoju naudoti politikas, su kuriomis dirbu pats, suteikiu jų šablonus. Aptarsime skirtingus eBay nustatymus pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

Pagrindai. Paskyrų “išjudinimas”

Šioje grupėje pamokų išmokysiu, kaip eBay saugosi nuo potencialiai rizikingų naujai įkurtų parduotuvių ir kaip su tuo susitvarkyti. Aptarsime, kaip gauti pardavimus su naujai sukurta paskyra bei kaip greitai surinkti didelį atsiliepimų (feedbacks) kiekį.

Prekių paieška. Cashback. Tips & Tricks

Detaliai paaiškinsiu savo prekių paieškos strategiją pasaulinėse, bei kiek kitokią strategiją Kinijos rinkose. Aptarsime, kas yra eBay programa VERO, ir kaip išvengti autorinių teisių pažeidimų. Išmokysiu naudoti “cashback” ir susigrąžinti dalį prekėms išleisto biudžeto. Tuomet išmokysiu prekybos vietinėse rinkose ir rinkodaros strategijų. 

Prekių sudėjimas į eBay

Nuosekliai apkalbėsime inventorizaciją ir turimo inventoriaus valdymą. Tik tinkamai patalpinę skelbimus galime tikėtis gerų rezultatų, taigi, išmokysiu, kaip tą padaryti.

Darbas su užsakymais

Išmokysiu, ką daryti su apmokėtais bei neapmokėtais užsakymais, kaip vesti apskaitą ir kaip automatizuoti užsakymų vykdymą. Patarsiu, kaip elgtis iš pirkėjo gavus neigiamą atsiliepimą. Taip pat aptarsime, kaip tvarkytis su prekių grąžinimu.

eBay ir PayPal mokesčių minimizavimas

Detaliai nagrinėsime mokesčių niuansus su PayPal bei būdus sumokėti mažesnius PayPal mokesčius.

Savo eBay paskyros supratimas

Aptarsime, kaip eBay mus reitinguoja ir ką reikia daryti, jog eBay būtume laikomi geros reputacijos pardavėjais.

Darbas su virtualiais asistentais

Išmokysiu, ką daryti su apmokėtais bei neapmokėtais užsakymais, kaip vesti apskaitą ir kaip automatizuoti užsakymų vykdymą. Patarsiu, kaip elgtis iš pirkėjo gavus neigiamą atsiliepimą. Taip pat aptarsime, kaip tvarkytis su prekių grąžinimu.

Veiklos įforminimas.

Išmokysiu, kaip minimizuoti mokestinę bei biurokratinę dropshipping verslo modelio naštą. Taip pat paaiškinsiu svarbius aspektus, būtinus žinoti atidarinėjant “offshore” įmonę.

Kainodara

Paaiškinsiu savo naudojamą kainodarą, kuri sėkmingai veikė parduodant daugiau nei 100 000 prekių.

Papildomos pamokos

Naujas “restriction” tipas ir kaip nuo jo apsisaugoti, trijų žingsnių verifikacijos procesas “Vero”, kaip pritraukti daugiau skelbimų peržiūrų. Taip pat, “eBay Store” ir jos funkcionalumas, “Service Metrics”, skelbimų multiplikavimas į 10 skirtingų eBay rinkų.

Iš viso: daugiau nei 13 valandų video.
Apie eBay, sėkmingą dropshipping verslo modelį, nuolatos augančius pardavimus ir visų problemų, su kuriomis susidursite, sprendimai. Ir jokio B.S.