DROPSHIPCOURSES


APIE PAYPAL (PP):

Informacija aktuali tiems, kurie į PP gauna pinigus kita valiuta, nei PP registruotos šalies. T.y. pvz: jei gyvenama Lietuvoj (valiuta EUR), o PP guli bapkės USD.

PP taisyklė: į banko sąskaitą galima išvedinėti tik PP registruotos šalies valiuta. Pvz: jei PP lietuviškas, išvedimas į banko sąskaitą bus tik EUR valiuta. Todėl turint PP bapkes USD mokėsim didelius konvertacijos mokesčius, nes konvertuos ne bankas o PP.

Išeitis 1: Gaunam bet kokią VISA kortelę. Pririšam ją prie PP. Paskambinam į PP ir pasakom, jog norime, kad į šia pririštą kortelę PP pinigus išvedinėtų tokia valiuta, kokia ji PP ir yra. Tai pvz. jei kortelės valiuta EUR , šiuo atveju sutaupom, nes konvertaciją atliks bankas o ne PP.

Išeitis 2: www.leupay.eu užsisakom VISA kortelę jūsų norima valiuta, pvz USD (paslauga nemokama). Gavus kortelę, ją pririšam prie PP. Padarom tą patį skambutį kaip išeityje 1. Išsivedinėjam bapkes USD valiuta į USD kortelę. Su ta pačia kortele atsiskaitom pas tiekėją. Konvertacijos išvis nebelieka. Sutaupom daug pinigėlio.

*Išvedimai į banką neturi komisinio mokesčio, išvedimai į kortelę turi komisinį mokestį 2.5$ nuo išvedimo.

** Tinka tik VISA kortelė, nes PP neišvedinėja bapkių tiesiai į jokią kitą kortelę

*** Paskambinus į PP jie tikrai iškart supras ir pakeis valiutą, skambučio bijoti nereiktų

**** leupay.eu viskas paprasta ir aiškiai parašyta. Dėl to klausimų neturėtų kilti

***** Jei kyla klausimų dėl tos kas parašyta, prieš komentuojant – skaitom antrą kartą, jei vis dar yra klausimų – skaitom trečią kartą. Jei vis dar yra klausimų, klausiam

Autorius: Aivaras Milašauskas

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autoriaus ir tinklapio dropshipcourses.com